Proměnte svůj starý byt nebo dům na moderní bydlení

A v tom Vám právě pomůžeme. Naše firma zajištuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které budete určitě potřebovat při rekonstrukci bytu či rodinného domu nebo kancelářských prostor.
 
V oboru pracujeme již od roku 1999. Za tu dobu jsme získaly mnoho spokojených zákazníků, ale také bohaté zkušenosti a znalosti při přestavbách a úpravách interierů v domě či bytě.
 
Můžete se na nás kdykoliv obrátit při tvorbě jakéhokoliv záměru. Může se jednat třeba o rekonstrukci bytového jádra či drobné stavební úpravy. Komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů samozřejmě taktéž provedeme.
 
Poradíme Vám také s návrhem, výběrem vhodných materialů a řešením celé přestavby. Zajistíme zpracování projektu a grafických návrhů. Při práci dbáme na "každý detail".
Našemu zákazníkovi dáváme volnou ruku, při výběru jakéhokoliv materiálu. Vzhledem k odlišnostem každého individuálního projektu tedy neuvádíme tabulkové ceny uvedených prací.
Cena se odvádí od požadavku zákaznika a náročnosti na provedení každé rekonstrukce. Taktéž Vám pomůžeme s financováním Vaší rekonstrukce úvěrem ze stavebního spoření Financování úvěrem ze stavebního spoření - si můžete zdarma spočítat celkovou výši úvěru. Díky spolupráci s profesionálními finančními poradci a bankovními ústavy zajistíme a připravíme optimální variantu financování celého projektu. Spolupracujeme také s hypotečními specialisty - Raiffeisenbank a.s., Komerční banka, a.s., Hypoteční banka, a.s., Česká spořitelna, a.s., ČSOB, Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.. Můžete si zdarma ověřit, kolik by Vám banka mohla půjčit včetně výše splátky a celkové doby splácení úvěru Spočítat hypotéku - ZDE Ušetřete si čas na důležitější věci, než-li shánění finančních prostředků.
 

Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že rekonstrukce nemusí být vůbec drahá.